De Etalage – week 26

Beste senioren van Eijsden-Margraten. Overweegt u om lid te worden van onze vereniging? Dat kan vanaf 1 juli voor maar €15,00 voor de rest van dit jaar. Bel naar Mieke (gsm 0653636447) of Lilian ( gsm 0681003473).

Beste KBO leden,

Afgelopen donderdag, 20 juni, was onze laatste dansmiddag (voorlopig). Wij willen allereerst het bestuur van onze provincie bedanken voor hun subsidie voor deze middagen. Ook willen wij de vrijwilligers bedanken die ons hebben gestimuleerd om al dansend op zo’n speelse en gevarieerde manier te bewegen. Als kers op de taart bracht ons koorlid Marleen een zelf geschreven lied ten gehore. Dat was een speciale uiting van waardering. Geweldig. Wegens succes zullen wij ook in de toekomst dansmiddagen blijven organiseren.

Aanstaande donderdag, 27 juni, is onze laatste clubmiddag voor de vakantie. We sluiten het eerste seizoen af met een etentje in Italiaanse sferen en met muzikale begeleiding van ons koor. Heeft u zich aangemeld, dan wordt u om 13.30u verwacht bij Restaurant de Grenedeer. Uw bijdrage is €15,00 die u bij aanvang bij de penningmeester kunt voldoen. Bent u onverhoopt verhinderd? Geef dit dan door aan Mieke (gsm 0653636447) of Lilian ( gsm 0681003473).

Daarna krijgt u een maand vakantie.

Wij hopen elkaar weer te treffen op donderdag 1 augustus voor een wandeling van ongeveer 1 uur, met na afloop koffie met vlaai in Café Groesselt. De wandelaars starten om 13.30u bij de kerk in Gronsveld. Er zal in 2 groepen gewandeld worden. De snellere lopers maken de tocht onder leiding van Harold Peerboom. De wat langzamere lopers zullen wandelen onder leiding van Sonja Smeets. Voor de leden die niet gaan wandelen, maar wel koffie komen drinken, gaat Café Groesselt om 14.00u open. Voor deze activiteit moet u zich aanmelden bij Mieke (gsm 0653636447) of Lilian ( gsm 0681003473). Aanmelden kan tot en met 25 juli.

Quote van de week: Al het eten smaakt heerlijk,
wanneer de tafel gedekt wordt met vriendschap  (naar Felix Dahn)

Fijne vakantie en tot ziens in augustus.