de Etalage – week 14

Beste KBO leden,

Afgelopen donderdag, 28 maart, was het tijd voor ernstige zaken. Door Roel Goessen, een register Mediator Personen- en Familierecht, Erfrecht en Nalatenschappen en mw. Giessen, notaris, werden wij geïnformeerd over de manieren waarop wij onze nalatenschap goed kunnen regelen. Het werd een informatieve middag.

Aanstaande donderdag, 4 april is onze derde muziek- en dansmiddag. Een goede gelegenheid om opnieuw te genieten van muziek en mooie taferelen, zowel op het scherm als in levende lijve. Zing, dans en beweeg mee. Zou iemand thuis de line-dance geoefend hebben? We gaan  het allemaal zien! Deze activiteit is enkel toegankelijk voor onze leden.

Volgende week donderdag,11 april, is het tijd om in de geschiedenis van ons dorp te duiken. Deze middag zal Willy van Baal ons vermaken met foto’s en films over Gronsveld  en omgeving. We laten ons verrassen! Het zal beslist gezellig worden. Anneke en Willy gaan wafels bakken. Lekker bij de koffie!

Quote van de week:  Ik groeide op met zes broers. Zo heb ik leren dansen – wachtend voor het toilet. (Bob Hope)

Hartelijke groeten.