De Etalage – week 18

Dé vereniging waar u graag lid van wilt zijn!

Beste KBO leden,

Afgelopen donderdag, 27 april,(Koningsdag),zijn we gaan toeren met de bus door vooral Zuid Limburg. Het was stralend weer en zoals u onze vereniging kent werd het weer een gezellige en aangename dag. Tijdens de rit kregen we uitvoerige verhalen van onze chauffeur, maar ook werd door Sonja Smeets enkele mooie gedichten over de lente voorgedragen.  Een deelneemster zei na afloop: ‘’We zijn door plaatsen gereden waar we nog nooit van gehoord hadden, we vonden het geweldig’’.

Volgende week, 4 mei, bieden wij onze leden een spellenuur aan van 13.30u – 14.30u. Vorige keer waren het kaarten en rummikuppen favoriet. Aan u de keus. ATTENTIE! Om 15.00u krijgen wij bezoek van een delegatie van onze gemeente, die ons zal informeren over de WMO regelingen, en de energietoeslag. Bij deze worden alle belangstellenden hiervoor uitgenodigd.

Een week later, 11 mei, doen we iets heel anders. We laten ons informeren over gezichts- en handverzorging voor de oudere huid. Visagiste Cindy Walschots, die gedurende 25 jaren werkzaam geweest is bij Douglas, zal bij enkele leden het verschil laten zien tussen wel of geen make-up en wel of geen handverzorging.  Lijkt u dat niet interessant? Deze activiteit is enkel toegankelijk voor eigen leden.

Quote van de week:  “Als je niet eens meer vals kunt spelen met je vrienden, loont het niet de moeite nog te kaarten. (Marcel Pagnol)

Hartelijke groeten.