De Etalage – week 37

KBO Gronsveld-Rijckholt

Dé vereniging waar u graag lid van wilt zijn!

Beste KBO leden,

 • Afgelopen donderdag hebben we in de Laethof ‘’ein gemütlicher Nachmittag erlebt’’. We kregen 4 smakelijke Duitse gerechten en dat onder begeleiding van de muziek en zang van dhr. Stassen, keyboardspeler. Er was volop ambiance en niemand was verlegen om een praatje of een dansje. Ook aan onze leden met een allergie werd gedacht. Hartelijk dank aan de koks en de vriendelijke bediening!
 • Komende donderdag, 15 september, gaan voor ons de deuren weer open bij De Grenedeer aan de Rijksweg in Gronsveld. Wij starten met verantwoord bewegen onder leiding van Fysiotherapeute Ingrid Diederen van FYSIO CARE te Maastricht. Deze activiteit is toegankelijk voor álle senioren van Eijsden-Margraten. Wij verwachten u om 13.30u in de feestzaal van restaurant de Grenedeer aan de Rijksweg in Gronsveld. Denk aan de gemakkelijke kleding en schoenen. Na afloop gaan we weer sjoelen met onze leden.
 • Een week later, 22 september, is ons volgende filmhuis. Omdat in die week Prnsjesdag is, tonen wij u de interessante Nederlandstalige speelfilm ‘’Majesteit’’, die gaat over Koningin Beatrix en de troonrede. Vergis u niet, dit is geen romantische of specifieke vrouwenfilm. Het gaat om de politieke strijd die zich kan afspelen achter de muren van het paleis. In de pauze wordt u getrakteerd op lekkers door Sonja. Wij verwachten u om 13.30u in de zaal van de Grenedeer.

Attentie: Ook wij zullen weer deelnemen aan de RaboClubSupport. Heeft u een betaalrekening bij de Rabobank en maakt u gebruik van internetbankieren? Dan kunt u ook op ons stemmen. Uw stem is veel geld waard!

Stappenplan Raboclubsupport

Wat moet u doen?

STAP 1: GRATIS LID WORDEN:

 • U opent de site van de Rabobank.
 • Op de home-pagina vindt u informatie over deze actie. U hoeft dan nog niet in te loggen.
 • U ziet daar 2 knoppen.
  • In oranje: ‘’LID WORDEN’’
  • en in wit/blauw: ‘’OVERZICHT CLUBS’’
 • Via de oranje knop kunt u gratis lid worden, nu moet u wel inloggen op uw account.
 • U krijgt nu het recht om 3 stemmen uit te brengen op 3 verschillende verenigingen.
 • Stemmen kunt u vanaf 5 september.

STAP 2: STEMMEN

 • Open de site van de Rabobank
 • U ziet meteen een oranje knop met de tekst: ‘’STEM NU’’. Hierop klikken
 • Nu moet u inloggen.
 • U komt hierna op een volgende bladzijde waarop weer een oranje balk met de tekst: ‘’STEM NU’’: Klikken.
 • U ziet nu een zoekbalk met aan de rechterkant een loepje.
 • In die zoekbalk typt u “EIJSDEN” en klikt u op het loepje.
 • U ziet nu alle verenigingen van Eijsden-Margraten die meedoen.
 • U kunt nu 3 verenigingen aanklikken: KBO Gronsveld-Rijckholt en nog 2 andere verenigingen.
 • Als u dit goed gedaan heeft wordt onderaan de pagina een knop oranje met de tekst “VOLGENDE STAP’’. Hierop klikken.
 • U krijgt nu een overzicht van alle clubs die u geselecteerd heeft.
 • Klikken op de knop met de tekst ”STEM BEVESTIGEN”
 • Klikken op de knop met de tekst “AFRONDEN”

U kunt stemmen tot en met 27 september. In oktober worden de resultaten bekend gemaakt.

KBO leden en allen die ons hun stem gunnen: hartelijk bedankt.

Quote van de week: De hoogste deugd is: weten wat te doen, en te leren kiezen waaraan men zijn ‘’stem’’ kan geven (naar Maurice Maeterlinck).

Hartelijke groeten en tot ziens.